Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 4
1
Taxi / lublin mieszkania na sprzedaż
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ashton dnia Listopad 12, 2019, 10:56:26 »
lublin mieszkania na sprzedaż

Gdy jesteś zainteresowany/zainteresowana konkretnym mieszkaniem (tj. pasuje ci inwestycja, jej lokalizacja, cena, parametry mieszkania oraz jego termin jego oddania), czas na zapoznanie się z dokumentacją dotyczącą mieszkania. W tym celu poproś przedstawiciela dewelopera o przesłanie Ci tzw. prospektu informacyjnego, projektu umowy deweloperskiej oraz rzutu projektowego mieszkania.
2
Taxi / mieszkania na sprzedaż lublin
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ashton dnia Wrzesień 02, 2019, 10:54:50 »
mieszkania na sprzedaż lublin

Zalew Zemborzycki to również największe w Lublinie kąpielisko, które latem daje świetne możliwości do kąpieli. W pobliżu znajduje się park linowy, w okolicy mnóstwo jest ścieżek pieszych i rowerowych, oraz przestrzeni na której można grillować ze znajomymi.

Mieszkania w okolicach Zalewu Zemborzyckiego cieszą się ogromnym zainteresowaniem młodych ludzi, którzy tak chętnie korzystają z aktywności na świeżym powietrzu.
3
Taxi / mieszkania lublin sprzedaż
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ashton dnia Lipiec 10, 2019, 12:32:11 »
mieszkania lublin sprzedaż

Pomieszczenia mają od 260 do 280 cm wysokości, co daje wrażenie przestronności. Do każdego lokalu mieszkalnego przynależy komórka lokatorska, która może być zagospodarowana jako piwnica bądź spiżarnia. Deweloper zadbał o to, aby mieszkańcy nie mieli problemu z parkowaniem. Inwestycja oferuje 54 miejsca postojowe w podziemnym garażu oraz miejsca na parkingu naziemnym.
Wystarczy klik w link powyżej i sprawdzicie jedną z lepszych ofert na mieszkania na sprzedaż
4
Taxi / mieszkania na sprzedaż przemyśl
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ashton dnia Czerwiec 02, 2019, 14:29:39 »
mieszkania na sprzedaż przemyśl
Przy zawarciu umowy deweloperskiej uiszcza się część ceny, która przyjmuje zwykle formę zadatku. Gdyby deweloper nie dotrzymał swego zobowiązania i np. nie dokończył inwestycji, byłby zobowiązany do zwrotu zadatku w podwójnej wysokości. Z kolei jeżeli to kupujący wycofa się z umowy, zadatek przepadnie.

Roszczenie kupującego o wybudowanie budynku, wyodrębnienie lokalu i przeniesienie do niego własności ujawnia się w księdze wieczystej danej nieruchomości.
5
Taxi / mieszkania lublin
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ashton dnia Kwiecień 28, 2019, 22:14:28 »
mieszkania lublin
Umowa końcowa również sporządzana jest u notariusza, a koszty tego procesu ponosi w całości kupujący. Dodatkowo, jeśli zaciągnęliśmy kredyt na zakup mieszkania, powinniśmy złożyć wniosek o założenie księgi wieczystej i wpisanie hipoteki na rzecz banku - choć najczęściej zajmuje się tym nasz notariusz.
6
Taxi / Osiedle Wikana Square
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ashton dnia Marzec 27, 2019, 15:33:46 »
Osiedle Wikana Square

Wyobraź sobie swoje mieszkanie i jak będzie funkcjonowało na co dzień. Pamiętaj, że nie zawsze „duże” oznacza „funkcjonalne” – nawet kompaktowe mieszkania można urządzić z pomysłem! Wybierz układ mieszkania, który łatwo można przearanżować, kiedy dzieci dorosną.
7
Taxi / mieszkanie lublin
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ashton dnia Luty 23, 2019, 21:55:32 »
mieszkanie lublin

eśli chodzi o otoczenie, być może będziemy musieli zdecydować, co jest dla nas ważniejsze – cisza i kontakt z przyrodą czy bliskość kluczowych punktów miasta i łatwy dostęp do rozrywki i wydarzeń kulturalnych. Na szczęście nieraz istnieje możliwość pogodzenia jednego z drugim. Współczesne osiedla budowane są przez deweloperów na obszarach nieco oddalonych od centrum, ale jednocześnie dających możliwość szybkiego dojazdu
8
Taxi / wykładziny do szkół
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ashton dnia Styczeń 27, 2019, 14:16:39 »
wykładziny do szkół

Wykładziny elastyczne muszą charakteryzować się odpowiednimi parametrami użytkowymi. O tym, czy dany materiał nadaje się do zastosowania w konkretnym obiekcie, decyduje przyporządkowanie do odpowiedniej klasy użytkowej.
9
Taxi / tarnobrzeg mieszkania na sprzedaż
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ashton dnia Grudzień 23, 2018, 21:30:45 »
tarnobrzeg mieszkania na sprzedaż

W drugiej, indywidualnej częsci prospektu informacyjnego dewelopera:

    dokładne parametry i opis lokali,
    ceny mieszkań,
    charakterystyka rozkładu pomieszczeń,
    standardy wykończenia,
    liczba kondygnacji, doprowadzone media, dostęp do drogi publicznej.
10
Taxi / wykładzina podłogowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ashton dnia Listopad 20, 2018, 15:00:19 »
Forbo rozwiązania podłogowe

Gramatura 700-1000 g/m² dla wykładziny podłogowej stosowana jest przy wysokim i bardzo wysokim natężeniu ruchu, np. w korytarzach na piętrach gościnnych czy salonach. Gramatura ponad 1000 g/m² sprawdzi się w przestrzeniach ogólnodostępnych.
Strony: [1] 2 3 4
Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
bbyfun pln gryzonie exoticsavanna maw